Teklif İste

Su Arıtma Sahibi Olmanın 14 Avantajı

Evinde ya da ofisinde ambalajlı su yerine, su arıtma cihazı kullanan arkadaşlarınız mutlaka vardır. Ya da belki de, Aquasem su arıtma cihazlarının dijital reklamlarına ya da çeşitli organizasyonlarda stantlarına rastlamış olabilirsiniz. Duyduklarınıza ve gördüklerinize rağmen, su arıtma cihazı alma konusunda hala şüpheleriniz varsa, bu yazımızı mutlaka okuyun. Evinizde musluktan akan suyunuzu en verimli biçimde kullanmanızı sağlayan Aquasem su arıtma cihazlarının avantajlarını sizin için tam bir liste haline getirdik!

1. Cebinizin dostudur; ambalajlı sulara oranla çok daha ekonomiktir. 

2. Lezzet farkı yaratır; çayınızda, kahvenizde, pişirdiğiniz yemeklerde suyun yemeğe kattığı o farklı tadı hissedersiniz.

3. Güvenilirdir; musluğunuzdan akan suyu üstün filtrasyon teknolojisi ile %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerden arındırır.

4. Sağlıklıdır; tüm aile bireylerinizle güvenle tüketebilirsiniz. Aquasem cihazlarının bu alanda CE Sertifikası, WQA Member Sertifikası, Sağlık Bakanlığı raporları ve TSE belgesi gibi ulusal ve uluslararası sertifikalarla onaylanmış olduğunu bilirsiniz.

5. Tasarrufludur; gelişmiş membran teknolojisi %56 daha yüksek verimle su akışı sağlar ve membran ömrü rakiplerine göre daha uzun ömürlüdür; arıtma filtresi ve su filtresi dayanaklıdır.

6. Konforludur; Suyunuzu mutfağınızdaki musluktan kolayca içebilir, meyve sularından buz kalıplarına, makarna haşlamaktan, bebeğinizin mamasına kadar mutfağınızda geniş kullanım alanına sahip olursunuz.

7. Teknolojiktir; günümüz teknolojisininin ulaştığı en ileri arıtma sistemini kullanmaktadır.

8. İdarelidir; sular kesildiğinde depolama hacmine göre evinizin acil su ihtiyacını karşılamaya devam eder.

9. Akıllı ve zahmetsizdir, yıllık periyodik bakımlarını cihazın kendisi, dijital göstergeleri sayesinde haber verir, sizin bu konuda endişelenmenize gerek yoktur.

10. Kireci önler; su ısıtıcı, ütü gibi su ile temas eden küçük ev aletlerinizin dostudur.

11. Kompakt tasarımıyla mutfağınızda yer kaplamadan, suyunuzu arıtmayı sağlar.

12. Çevre dostudur. Su arıtma cihazı satın aldığınızda plastik ambalajlı şişelerin kullanımı azalttığınız için doğaya katkıda bulunursunuz; üstelik mataranızı su arıtma cihazınızdan doldurup yanınızda taşırsanız çevrenize örnek olursunuz!

13. Sadece bir arıtma cihazı satın almazsınız, Aquasem tecrübesiyle beraber firmanın güvencesini de satın alırsınız.

14. Profesyonel teknik destek ve müşteri hizmetlerimiz satış sonrası destek için her zaman yanınızdadır.

Kısacası günlük yaşantımızın en önemli parçası olan suyu evinizde ve ofisinizde su arıtma cihazından arıtarak kullanmak için pek çok geçerli nedeniniz var!