Teklif İste

Mutfağınızda Yer Kaplamayan Çözüm: Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı almak istiyor ancak mutfağınızda yer kaplamamasını, göz önünde olmamasını istiyorsanız tezgah altı su arıtma cihazı tercih edebilirsiniz. Bu cihazlar dolabın içine yerleştirildiği için dolabı kapattığınızda gözden uzakta kalıyor. Tezgahınızın üzerinde cihaz olmadığı için de yer kazanmış oluyorsunuz. Küçük mutfaklar için ideal olduğu gibi mutfağının kalabalık görünmesini istemeyenler de tezgah altı su arıtma cihazı kullanabilir.

Arıtılmış su, mutfak bataryanızın yanına monte edilen özel musluktan geliyor. Musluktan akan arıtılmış su sayesinde; yemek yaparken, çay-kahve hazırlarken ya da meyve-sebze yıkarken hem taze ve daha temiz su kullanabiliyorsunuz.

Tezgah altı su arıtma cihazları, damacana su siparişi verme, damacanayı kaldırma zahmetinden sizi kurtarıyor. Bunun yanı sıra çoğu cihazın montajının çok kolay olduğunu ve devamlı bakım gerektirmediğini de hatırlatalım. Dikkat etmeniz gereken konu sadece düzenli filtre değişimi. Cihazı aldıktan sonra filtre değişiminde size destek verebilecek bir firma olması, bu işlemi oldukça kolaylaştırıyor.

Tezgahtan Bağımsız: Sebil Tipi Su Arıtma Cihazı

Diğer modellerden farklı olarak sebil su arıtma cihazı modelleri tezgah altında veya dolap içinde kullanılmıyor. Şık tasarımı ile mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlayabilecek bu cihazlar, bağımsız duruyor. Böylece bu alanlarda herhangi bir yer kaybınız olmuyor.

Çocuk kilidi özelliği ile çocuğunuzun güvenliğini sağlayan sebil tipi modelde hem arıtma cihazını hem su sebilini bir arada kullanma imkânı buluyorsunuz. Damacanalı normal sebiller mutfağınızda kötü bir görünüme sebep oluyor. Sebil tipi su arıtma cihazları ise sebilden beklediğiniz işlevi yerine getirmenin yanı sıra şık görünümleri ile mutfak dekorasyonunuza katkı sağlıyor ve sipariş verme gibi zahmetleri de ortadan kaldırmış oluyor.

Peki Hangi Model Alınmalı?

Tezgah altı ve sebil modellerinin farklı özellikleri bulunuyor. Bu cihazları mutfağınızın büyüklüğüne, tezgah ve dolaplarınıza, cihazdan beklentilerinize göre değerlendirerek seçim yapmanız gerekiyor.

Su arıtma cihazı fiyatları; cihazın modeline, özelliklerine, hacmine göre değişiklik gösteriyor.

Cihaz alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise aldıktan sonraki teknik destek kalitesi. Cihazınızı aldıktan sonra her zaman size destek verebilecek bir teknik servis olması, cihazınızı daha verimli kullanmanızı sağlıyor, cihazdan duyduğunuz memnuniyet artıyor. Cihazların filtrelerini düzenli olarak değiştirmek gerektiğinden teknik servis imkanları geniş olduğunda su arıtma cihazı filtresi değişimi de rahatlıkla yapılıyor.

Aquasem'in su arıtma cihazları,suyunuzu, içindeki zararlı maddelerden arındırıyor. Ters ozmos teknolojili tezgah altı ve sebil tipi su arıtma cihazlarından ihtiyacınıza uygun olanı seçebiliyorsunuz. 6 filtreli su arıtma cihazları size kaliteli, temiz bir su sağlıyor. Üstelik Aquasem her türlü teknik imkânıyla her zaman yanınızda oluyor. Aquasem; taşınma sırasında ücretsiz demontaj imkânı sunuyor, abonelik uygulamasıyla filtre değişim zamanlarınızı sizin yerinize takip ediyor ve ücretsiz filtre değişimini gerçekleştiriyor. Siz de gönül rahatlığıyla seçtiğiniz cihazın keyfini sürüyorsunuz.